Sports
att

10. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga meistarsacīkšu florbolā 2. posms. Pirmajā vietā un 2. posma uzvarētāji – komanda „Ķekavas ūdens” (Roberts Stacēvičs, Mārtiņš Veinbergs, Edvards Kļaviņš un Rihards Spriņģis).

Otrajā vietā komanda „Brekši” – Ritvars Španka, Dāvis Janbergs, Jānis Bervalds, Rihards Rožkalns un Eldars Rožkalns.

Trešajā vietā komanda „Zaķu muiža” – Kristians Dakstiņš, Deniels Pauksts un Alekss Fībigs.

Komandu vērtējumā ar 20 punktiem vadībā komanda „Ķekavas ūdens”, otrajā vietā ar 16 punktiem komanda „Melnās Panteras”, bet trešajā vietā ar 14 punktiem „Čūskas”.

Otrajā posmā rezultatīvākais spēlētājs – Roberts Stacēvičs, komanda „Ķekavas ūdens”. Viņam 12 punkti – 10 vārti un 2 piespēles.

Kopvērtējumā rezultatīvākais spēlētājs – Edvards Kļaviņš, komanda „Ķekavas ūdens”. Viņam 26 punkti – 14 vārti un 12 piespēles.

Nākamais (trešais) posms notiks 10. martā, sacensību sākums plkst. 19.00. Sacensību dalībniekiem lūgums pieteikties iepriekš vai sacensību dienā līdz 19.00.

Jurģis Upesjozups, galvenais tiesnesis
Ivars Indruškevičs, Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators