Kultūra Talsi Tūrisms
Red Bull Soapbox Race

Latvijas auto entuziasti un adrenalīna meklētāji tiek aicināti reģistrēties neparastām un aizraujošām sacensībām Red Bull SoapBox Race, kas norisināsies pirmo reizi Latvijā, 6. jūlijā.

Red Bull SoapBox Race sacensības pirmo reizi norisinājās 2000. gadā Beļģijā un kopš tā laika ir ieguvušas lielu popularitāti visā pasaulē. Kopumā ir notikušas vairāk nekā 100 sacensības dažādās valstīs, ieskaitot Austrāliju, Ameriku un Japānu.

Red Bull SoapBox Race sacensības ir atvērtas ikvienai amatieru braucēju komandai, kurai piemīt radošums un sacensību jautrība, nemaz nerunājot par nepieciešamību pēc ātruma. Sacensību āķis? Dalībnieki uzbūvē un sacenšas ar paštaisītiem  transportlīdzekļiem, kam nav ne motora, ne elektromotora, liekot uzsvaru uz radošumu, inženiertehniskajām prasmēm un drosmes apliecināšanu publikas priekšā. Komandas vērtē pēc kritērija - ātrums, radošums un šovs. Tātad papildus ātrākā transportlīdzekļa būvēšanai komandām būs arī jāatstāj iespaids uz tiesnešiem un pūli, cik ārišķīgas un harizmātiskas tās var būt.

Red Bull SoapBox Race norises vietai ir jābūt daudzveidīgai, aizraujošai un ar reljefu, kas ļauj gan dalībniekiem, gan skatītājiem gūt satriecošu pieredzi, tādēļ pasākuma organizatori ir izvēlējušies Talsu pilsētu. To raksturo ainaviskie skati, deviņi pakalni un bagātā vēsture, kas garantē neaizmirstamu sacensību pieredzi. Trase, kas tiks uzstādīta vienā no pakalniem, būs piepildīta ar dažādiem šķēršļiem, padarot to par sensacionālu un piesātinātu notikumu, kas neapšaubāmi pievienos vēl vairāk adrenalīna šīm sacensībām.

Red Bull SoapBox Race ir sacensības, kas vieno cilvēkus. Tā ir lieliska iespēja, lai kopā ar draugiem un ģimeni iegūtu neaizmirstamu pieredzi. Piedalies!

Vairāk informācijas un reģistrēšanās dalībai: www.redbull.lv/soapboxrace