Kolka Publiskās apspriešanas

Saskaņā ar Talsu novada domes 2022. gada 4. jūlija lēmumu Nr.293 (protokola Nr.13, 25. punkts) „Par  lokālplānojuma nekustamajam īpašumam “Anneles” Mazirbē, Kolkas pagastā, Talsu novadā redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai”, publiskai apspriešanai tiek nodota izstrādātā lokālplānojuma redakcija.

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2022. gada 14. jūlija līdz 2022. gada 11. augustam.

Lokālplānojuma publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2022. gada 29. jūlijā plkst. 17.00, Lībiešu tautas namā, “Lībiešu tautas nams”, Mazirbe, Kolkas pagasts, Talsu novads, LV-3275.

Publiskās apspriešanas laikā ar lokālplānojumu iespējams iepazīties:

• Elektroniskā veidā – Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Talsu novada pašvaldības mājaslapā www.talsunovads.lv
  • Izdrukas veidā – Mazirbes bibliotēkā, Skolotāju mājā 2-12, Mazirbē, Kolkas pagastā, Talsu novadā.

Publiskās apspriešanas laikā apmeklētājus pieņem un papildus informāciju iespējams iegūt sazinoties ar Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas Plānošanas daļas vadītāju Lauri Laicānu (tālrunis +371 22018236, e-pasts: lauris.laicans@talsi.lv) un teritorijas plānotāju Ligitu Šnori (tālrunis +371 29533662, e-pasts: ligita.snore@talsi.lv).

Rakstiskus priekšlikumus iespējams iesniegt:

• Pa pastu (pasta zīmogs līdz 2022. gada 11. augustam), adresējot Talsu novada pašvaldībai, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu nov., LV-3201;
  • Elektroniski parakstītu iesniegumu nosūtot uz e-pastu: pasts@talsi.lv;
  • Elektroniski Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv;
  • Klātienē – Talsu novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novadā, LV-3201, novada pilsētu un pagastu pārvaldēs.