Lauciene Sports

12. novembrī Talsu novada  Laucienes sporta centrā tika aizvadīts Lāčplēša dienai veltītais novusa turnīrs Lāčplēša Kauss 2023”, kas bija iekļauts Laucienes kausa 2023/2024” 2. posma ietvaros.

Uz sacensībām dalībnieki bija ieradušies no daudzām Latvijas pilsētām un novadiem, kas radīja interesantas un aizraujošas cīņas par tituliem. Uzvarētāji tika pie kafejnīcas Galdiņ Klājies” dāvanu kartēm.

Labākās sieviešu konkurencē:

• 1. vieta – Dita Kalmane (Kolka);
  • 2. vieta –Santa Maļika (Rīga);
  • 3. vieta – Janīna Kasenfelde (Ventspils);
  • 4. vieta – Inga Slāviete (Lauciene);
  • 5. vieta – Dina Sāre (Roja);
  • 6. vieta – Iveta Slāviete (Dobele).

Labākie vīriešu konkurencē:

• 1. vieta – Aldis Tindenovdkis (Kolka);
  • 2. vieta – Ivo Frīdrihsons (Kolka);
  • 3. vieta – Oskars Lipovskis (Rīga);
  • 4. vieta – Raimonds Leitis (Ventspils;
  • 5. vieta – Dainis Līdumnieks (Saldus);
  • 6. vieta – Armands Leinbergs (Talsi).

Kopvērtējuma līderi pēc diviem posmiem ir Raimonds Leitis (Ventspils) ar deviņiem punktiem, bet sieviešu konkurencē – Janīna Kasenfelde (Ventspils) ar 35 punktiem.

Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem: Talsu novada pašvaldībai, Laucienes pagasta pārvaldei, kafejnīcai Galdiņ Klājies”, Ritai Rozentālei, tiesnesei Ingai Slāvietei, SK Laucienes novusa komandai – Mārim Celam, Sergejam Lomonosam, Jānim Dambergam, kā arī Vandzenes novusistiem Gaitim Čiekuram un Eināram Ronim.

Ar šīm sacensībām novusa sacensības šajā gadā noslēdzas, bet jau 2024. gada janvārī tiksimies atkal.

Lāčplēša kauss 2023 novusā