Lauciene Sports

Laucienes sporta centrā norisinājās volejbola 4. posms „Laucienes Kauss 2023/2024” skolēniem-jauniešiem 4x4.

Sacensībās savu dalību pieteica sešas komandas, starp tām arī Talsu novada Sporta skolas mazās volejbolistes, kuras labi cīnījās pret saviem lielajiem pretiniekiem. Visa vakara garumā norisinājās daudzas aizraujošas un interesantas spēles, bet kulminācijā spēles par vietām beidzās ar vairākām maču bumbām te vienai, te otrai komandai. Paldies visiem dalībniekiem un vecākiem, kuri atbalsta savu jaunatni.

4. posma iegūtās vietas:

• 1. vieta komandai „Iesācēji” – Rainers Blumbergs, Mareks Zumbergs, Eduards Neifelds un Erlends Treize.
  • 2. vieta komandai „Kulindžers” – Vanesa Goba, Mārcis Beinarovičs, Markuss Urkis un Rolands Eizenbergs.
  • 3. vieta komandai „Vanags” – Nikola Mūrniece, Aleksis Gorjunovs, Klāvs Alkšbirze un Elvis Engelbergs.
  • 4. vieta komandai „3 metri ārpus laukuma” – Evelina Freiberga, Valts Verners, Edvards Keisels un Aleksandrs Gumeņuks.
  • 5. vietā komanda „Pepa” – Sibilla Strautmane, Semija Brauere, Roberts Vegners un Endijs Larionovs.
  • 6. vietā komanda „Talsu bumba” – Signe Podkalne, Luīze Čiekure, Džesika Fībiga, Sofija Zeļģe, Marta Rozenberga.

Apakšējo piespēļu konkursā uzvarēja Vanesa Goba un Mārcis Beinarovičs.

Pasākumu atbalsta Talsu novada pašvaldība un Laucienes pagasta pārvalde. Paldies pasākuma palīgiem Ričardam Dambergam, Aleksim Birzlejam un sporta centra darbiniecēm Valentīnai Cuzņetovai un Gundegai Rozenbergai! Nākamais posms notiks 23. februārī. Plānojiet un tiekamies!