Talsi Veselība

Ģimeņu un bērnu attīstības centrs „Brīnumiņš”, piesaistot Eiropas Savienības finansējumu, īstenojis projektu „Palīdzi man pārvarēt šķēršļus”. Tagad centrā izbūvēts un ierīkots elektrisks vertikālais pasažieru pacēlājs ar kabīni (lifts), lai Brīnumiņa” klienti ar īpašām vajadzībām varētu saņemt piedāvātos sociālās rehabilitācijas pakalpojumus arī ēkas otrajā stāvā.

Ģimeņu un bērnu attīstības centrā „Brīnumiņš” katrs īstenotais projekts tiek atzīmēts ar īpašu pasākumu, kurā ikvienam, kurš līdzdarbojies projekta ieviešanā, tiek pateikts „Paldies!”. Arī šī reize nebūs izņēmums, un centrs jau pavisam drīz informēs par  pacēlāja (lifta) oficiālo atklāšanas pasākumu.

Projekts īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Atklāta projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020.gadam apakšpasākumā „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Projekta īstenošana bijusi iespējama, pateicoties Lauku atbalsta dienesta, Talsu partnerības” un Talsu novada pašvaldības atbalstam, kā arī paša centra līdzfinansējumam.