Mērsrags

25. janvāra domes sēdē tikai apstiprināta Jura Kronberga iecelšana Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amatā, plānojot, ka Kronbergs darbu uzsāks 1. martā. J. Kronbergs savu kandidatūru ir atsaucis.

Talsu novada pašvaldība šogad veidos pagastu apvienības, kā rezultātā var tikt likvidēts Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amats. J. Kronbergs savu kandidatūru ir atcēlis, pamatojoties uz informāciju par Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amata iespējamo likvidēšanu 2024. gada laikā.

Konkurss uz Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amatu tika izsludināts 2023. gada 30. oktobrī, uz kuru pieteicās seši pretendenti. Līdz šim pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus pildīja vadītāja pienākumu izpildītāja Madara Brāle, bet šobrīd, M. Brāles prombūtnes laikā, – Mērsraga pagasta pārvaldes apsaimniekošanas speciālists Uģis Pallo.