Projektu aktualitāte Tūrisms Kultūra Roja
rojas muzejs

Lai izveidotu izziņas bagātu, mūsdienīgu, muzeoloģiski un mākslinieciski augstvērtīgu ekspozīciju Rojas muzejā un muzeja filiālē Kaltenes klubs”, Talsu novada pašvaldība izsludinājusi 2 metu konkursus:

• Rojas Jūras zvejniecības muzeja filiāles Kaltenes klubs” pastāvīgās interaktīvas ekspozīcijas Burinieku laiks Talsu novada piekrastē” dizaina izstrāde”;
  • Rojas Jūras zvejniecības muzeja pastāvīgās interaktīvas ekspozīcijas Padomju okupācijas laiks Rojā” dizaina izstrāde”.

Metu konkursa iesniegšanas termiņš – 03.07.2023.

Informācija par konkursiem atrodama Elektronisko iepirkumu sistēmā:

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Talsu novada pašvaldības finansiālo atbalstu. Atklāta projektu iesniegumu konkursa Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gadam pasākumā Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana; Nr. 22-08-FL06-F043.0207-000001 Rojas Jūras zvejniecības muzeja un tā filiāles Kaltenes klubs vēsturiskā mantojuma atjaunošana.

Rojas muzeja metu konkursa projekta logo