Tūrisms Kultūra

Ir izsludināta 2023. gada Talsu novada kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursa II kārta. Kopējais pieejamais finansējums projektu ideju realizēšanai ir 25 000 EUR, II kārtā pieejamais finansējums ir 12 312 eiro un 75 eiro centi, bet maksimāli pieejamais pašvaldības finansējuma apjoms vienam projektam ir 1000 EUR. Pretendentam jānodrošina ne mazāk kā 20% līdzfinansējums no pašvaldībai pieprasītā finansējuma apjoma.

2023. gada konkursa prioritāte ir daudzveidīgi un inovatīvi kultūras un tūrisma projekti, kas veicina kultūras mantojuma saglabāšanu, tradīciju aktualizēšanu un popularizēšanu, jaunrades attīstību un vietējās kopienas iesaisti kultūras un tūrisma piedāvājuma veidošanā”.

Projekta pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2023. gada 19. jūnijam, pulksten 17.00 personīgi, slēgtā aploksnē ar norādi Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam”, Kultūras un sporta attīstības nodaļā, K. Valdemāra ielā 17A, Talsos, vai apliecinātus ar drošu elektronisko parakstu uz elektroniskā pasta adresi ksan@talsi.lv ar norādi Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam”, vai nosūtot pa pastu uz adresi K. Valdemāra iela 17 A, Talsi, LV-3201 slēgtā aploksnē ar norādi Kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam”, ar noteikumu, ka pasta zīmogs ir divas dienas pirms izsludinātā pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām.

Sīkāka informācija par projektu konkursu pieejama Kultūras un sporta attīstības nodaļā (K. Valdemāra iela 17, Talsi), vai sazinoties ar projektu konkursa koordinatoru pa tālr. 26687442.

Projektu konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa ir pieejama talsunovads.lv konkursa sadaļā.