Sociālā aizsardzība

Talsu novada pašvaldība jau vairākus gadus piešķir pabalstu politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem. Arī šis gads nav izņēmums, un pabalstam var pieteikties no 1. oktobra līdz 1. decembrim.

Tiesības saņemt pabalstu ir personām, kurām piešķirts politiski represētas personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statuss un to pamata dzīvesvieta ir deklarēta Talsu novada administratīvajā teritorijā. Vienreizēja pabalsta apmērs vienai personai ir 50 eiro. Pabalsts jāpieprasa un tas tiek piešķirts vienu reizi gadā laikā no kārtējā kalendārā gada 1. oktobra līdz 1. decembrim.

Pabalsta saņemšanai iedzīvotāji tiek aicināti iepriekš sazināties telefoniski ar sociālā darba speciālistu, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Kontaktinformācija: Sociālās palīdzības nodaļa

Joprojām dokumentus var iesniegt arī attālināti:

• nosūtīt pa pastu (Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201);
  • parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt e-pastā (socialais.dienests@talsi.lv);
  • atstāt pastkastītēs pie pilsētu un pagastu pārvaldēm, norādot: Sociālajam dienestam;
  • klātienē Sociālajā dienestā. Kontaktinformācija: Sociālās palīdzības nodaļa.

Iesnieguma veidlapa elektroniski pieejama sadaļā Dokumenti veidlapas. Iesniegumā jānorāda, vai persona pabalstu vēlas saņemt kasē, vai  ar piegādi dzīvesvietā vai pārskaitījumu uz kontu, norādot konta numuru.

Vairāk informācijas var saņemt pa tālruni 63221889, 29357075.