Dundaga

No marta Talsu novada pašvaldības īres dzīvokļus pārvaldīšanu  Dundagas pagastā veic SIA „Talsu namsaimnieks”. Lai atvieglotu cilvēkiem īres līgumu pārslēgšanu, uzņēmuma speciālisti 18. un 19. aprīlī būs pieejami Dundagas pagasta pārvaldē.

Lai pārslēgtu īres līgumus par Talsu novada pašvaldībai piederošo dzīvokļu īri Dundagas pagastā, SIA „Talsu namsaimnieks” speciālisti būs pieejami klātienē Dundagas pagasta pārvaldē 18. un 19. aprīlī no 9.00 līdz 16.00 (pusdienas pārtraukums no 12.00 līdz 13.00). Ja nepieciešama konsultācija īres līgumu jautājumos, aicinām sazināties pa tālruni 632 32158.

Jau informējām, ka, lai īstenotu vienotu dzīvojamo māju un pašvaldības dzīvokļu pārvaldīšanu, Talsu novada dome ir pilnvarojusi SIA „Talsu namsaimnieks” veikt pašvaldības dzīvokļu pārvaldīšanu arī Dundagas pagasta teritorijā.

SIA „Talsu namsaimnieks” veic Talsu novada pašvaldības dzīvokļu pārvaldīšanu Talsu, Stendes, Sabiles un Valdemārpils pilsētu, Ārlavas, Abavas, Laidzes, Ģibuļu, Lībagu, Strazdes, Virbu, Laucienes, Balgales, Valdgales, Ķūļciema, Īves, Vandzenes un Dundagas pagastu teritorijās.