Talsi

Šogad veiksmīgi noslēgusies būvprojekta izstrāde Eksporta ielas Talsos pārbūvei. Lai īstenotu tajā paredzētos darbus, Talsu novada pašvaldība no juridiskas personas iegādāsies nekustamo īpašumu par tā kadastrālo vērtību – 74 eiro.

Eksporta ielas pārbūvei Talsu novada pašvaldība plāno piesaistīt Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai. Šajā Talsu pilsētas kvartālā atrodas vairāki uzņēmumi, un to ir paredzēts attīstīt par ražošanas teritoriju.

Lai izbūvētu būvprojektā plānoto apgriešanās laukumu kravas transportlīdzekļiem, nepieciešams iegādāties papildu zemes platību, jo pašvaldības īpašumā esošā teritorija tam ir par mazu.

Talsu novada dome pieņēma lēmumu no SIA „Krauzers” iegādāties nekustamo īpašumu 0,0528 hektāra platībā par tā kadastrālo vērtību – 74 eiro.