Roja Sabiedrības līdzdalība

Papildu Rojas pagasta pārvaldes rūpēm par Rojas ietērpšanu svētku rotā, Rojas iedzīvotāji izveidojuši un aktīvi piedalījušies Rojas izgaismošanas akcijā Staro Roja.”

Ikvienam līdz 15. novembrim bija iespēja piedalīties Rojas Tūrisma biedrības aicinājumā izrotāt Roju ar savu artavu, ziedojot naudiņu dekoratīvo lampiņu iegādei, un radot prieku kā pašiem, tā Rojas viesiem. Ziedot varēja, pārskaitot līdzekļus Rojas Tūrisma biedrībai vai atstājot ziedojumu zoo veikalā Ķepas un astes”, veikalā Zivju bode”, kafejnīcās Spura” un Divi draugi”.

Kā katru gadu, pagasta pārvalde rotāja kultūras centra skvēru, liepas, lielo egli, laivu pie autoostas un egli pretīm veikalam Maxima”.

Savukārt, lai Rojas centrs kļūtu par gaišāko ciemu piejūrā, iedzīvotāji arī tagad aicināti izrotāt savus namus, mājas un logus.

Iedzīvotāju sarūpētās gaismiņas akcijā Staro Roja”, uzstādītas pašu spēkiem sadarbībā ar Rojas pagasta pārvaldi – vietās, kur tās iespējams pievienot pie elektrības bez nesamērīgām izmaksām.

Tā kā profesionāļu palīdzība finanšu taupības nolūkos apgaismojuma uzstādīšanā netiek iesaistīta, Rojas aktīvie iedzīvotāji aicina pielikt arī savu palīdzīgo roku, lai ieplānotā rota varētu uzmirdzēt drīzāk un vēl skaistāk! Kā teic rojiniece Skaidrīte Dzene: Noderēs gan estēta acs, gan stipra roka un garas trepes. Pateicība visiem labajiem rūķiem!”

Gaismu rota jau izvietota uz eglītēm pie Rojas burtiem, aiz autoostas, Holandes liepām pretīm kapiem, zaļajā zonā starp Mēness aptieku un puķu veikalu un citviet. Lielā, gaišā virtene, kas atrodas aiz autoostas, pēcāk tiks pielietota parkā Plocītis”, kur izgaismos taciņas.

Akcijā tika saziedoti 1639 eiro. Par šo summu iegādātas lampiņas un apmaksāts pakalpojums – lampiņu pieslēgšana elektrotīklam. Kopā ar pagasta pārvaldi jaunu lampiņu iegādē ieguldīti vairāk kā 2000 eiro.

Ar to Rojas sapošana Ziemassvētku noskaņai un priekam nebeidzas! Līdz 20. decembrim Rojas Tūrisma informācijas centrs aicina pieteikt visskaistāk dekorētos namus, sētas, logus, balkonus un iestādes. Balvā sarūpēti ielūgumi uz Sergeja Jēgera koncertu, kas norisināsies  25. decembrī Rojas kultūras centrā.

Lai staro Roja!