Kurzemes plānošanas reģions aicina uz tikšanos 20. septembrī plkst. 18.00 Ķūļciema brīvā laika pavadīšanas centrā, lai pārrunātu esošo situāciju sabiedriskā transporta pieejamībā un kopīgi meklētu risinājumus pārvietošanās iespējām.
Tehnisku traucējumu dēļ informācija vietnē var parādīties kļūdaini, novēloti vai īslaicīgi nebūt pieejama