Novadā
Ēnu diena 2024

4. aprīlī visā Latvijā norisināsies ikgadējā karjeras izglītības programma Ēnu diena. Arī Talsu novada pašvaldība tradicionāli iesaistās Ēnu dienas aktivitātēs un aicināja pieteikties jauniešiem iepazīt sev interesējošās profesijas tepat Talsu novadā.

Šogad Talsu novada pašvaldībā tika pieteiktas 11 vakances kurām pieteikušies 19 jaunieši no dažādām Talsu novada skolām, kā arī no Liepājas un Ventspils.

Kā ierasts pieteikšanās notiek 4 kārtās. Šogad pirmajā pieteikšanās kārtā vislielākā interese bija par Talsu novada pašvaldības policijas inspektoru ikdienu, taču kopumā visā pieteikšanās laikā visvairāk ēnotāju būs Talsu novada Sociālajā dienestā, kur bija iespēja pieteikties ēnot psihologu, sociālo darbinieku darbam ar jauniešiem, atkarību speciālistu un sociālo darbinieku darbam ar pilngadīgām personām.

Papildu šīm profesijām vēl jaunieši iepazīsies ar citu jomu speciālistu – arhitekta, lietveža, tūrisma informācijas centra vadītāja, Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja, Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nodaļas darbinieku – ikdienu.