Kultūra Sociālā aizsardzība Talsi
Druvvalža labdarības tirdziņā Talsu tirgū saziedots

7. oktobrī Talsu tirgū norisinājās Druvvalža labdarības tirdziņš un izsole, kurā iedzīvotāji saziedoja 2328,34 eiro zupas virtuvei, tādējādi nodrošinot 1455 siltas zupas porcijas, kas gada aukstākajā sezonā iepriecinās trūcīgos, maznodrošinātos un pensionārus!

Spītējot lietum un vējam, 7. oktobra rītā Talsu tirgu piepildīja pulka tirgotāju un pircēju, lai tirgotos ar pašu gatavotiem kārumiem un veidotiem labumiem. Par ikviena apmeklētāja mundrumu jau no 10.00 rūpējās Strazdes rūķi, klātesošos ar uzrunu sveica Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un muzikālus pārsteigumus sniedza kolektīvs „Draudzība”. Visa pasākuma gaitā par ņirbošu tirgus atmosfēru rūpējās leijerkastnieks Gatis Grīnbergs un ar īpašo Rojas zupu cienāja kulināre Čubiš` jeb Dina Čuba no piekrastes.

Roberto Meloni vadībā norisinājās arī labdarības izsole, kurā Talsu novada uzņēmēji un pašdarbnieki piedāvāja savu radošo, māksliniecisko un gastronomisko velšu krājumu par īpaši simpātiskām cenām!

Pasākums neapšaubāmi pierādīja, ka Talsu novada kopienai labdarība un laba laika pavadīšana nav sveša, jo šī iniciatīva dos nepieciešamo atbalstu zupas virtuves darbībai Talsos, tā šosezon turpinās sniegt palīdzību tiem, kuriem tā ir visvairāk nepieciešama. Ziedojumus vāc biedrība „Baložu pasts”, kas ir sabiedriskā labuma organizācija un sadarbībā ar kafejnīcu „Bella” jau no oktobra piedāvā siltu zupu mūsu līdzcilvēkiem!

Esam pierādījuši, ka varam darīt labu un stiprināt mūsu vietējo kopienu! Par to milzīgs paldies jāsaka tirdziņa dalībniekiem – Talsu novada pašvaldības Centrālās pārvaldes darbiniekiem, Talsu 2. vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas skolēniem, Talsu pensionāru biedrībai, Valdemārpils mazpulkiem, dejotājiem no Pastendes deju kolektīva „Spriganis”, Strazdes rūķiem, SIA „Talsu Vēstis”, individuālajiem tirgotājiem Sindijai Zihmanei, Norai un Ancei Dreiškenām, Andai Āboltiņai, Artūram Liepiņam un Sanijai Spolei.

Talsu novada pašvaldība silti pateicas uzņēmējiem un radošajiem novadniekiem, kuri ar saviem darbiem atbalstīja labdarības izsoles norisi  – „Ciparnīcai Tals’ Keramik’, māksliniecei, dizaina interjera priekšmetu veidotājai Innai Freibergai, plastilīna ražotājai Kristīnei Volfai un zīmolam „Mīci”, reģionālajam laikrakstam „Talsu Vēstis”, fitnesa trenerei Agnesei Loķei, SIA „Epic print”, SIA „Betolli”, Baibai Karolei un „Knots for happiness”, z/s „Cukuriņi”, māksliniecei Ildzei Osei, atpūtas vietai „MūsMājas”, zīmolam „Stash design”, uzņēmējai, kulinārei Karīnai Leinbergai-Lembergai un blogam „Es.gatavoju”.

Par tirdziņa noformējumu parūpējās SIA „Kurzemes sēklas”! Pasākumu organizēja Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Talsos labdarības izsolē vāc ziedojumus zupas virtuves darba turpināšanai

Zupas virtuve, pateicoties biedrības „Baložu pasts” pārstāves Janas Biezās un kafejnīcas „Bella” īpašnieces Gitas Mauriņas iniciatīvai, darbu sāka 2022./2023. gada sezonā. Arī tu vari ziedot zupas virtuvei!

Rekvizīti:
Biedrība BALOŽU PASTS
LV58HABA0551040981861
„SWEDBANK” AS,
SWIFT kods: HABALV22
Mērķis: Sociāli mazaizsargāto sabiedrības grupu atbalstam.

Kur tad liksies, Talsos tiksies!