Drošība Talsi

Sveiciens visiem drošības entuziastiem un inovāciju mīļotājiem!

Aicinām ģimenes ar bērniem, jauniešus un jauno tehnoloģiju entuziastus uz drošībai veltītu dienu, kas norisināsies 2. septembrī Talsos. Šis pasākums piedāvās iespēju dziļāk iegrimt jaunāko tehnoloģiju pasaulē, kas mums ikdienas dzīvi atvieglo šodien un atvieglos arī rīt! Būs iespēja gūt iespaidus par jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem, kas veicina mūsu drošību.

Pasākuma norises gaitā:

• Iegūsti iespaidus par aktuālo robotikas pasaulē, iepazīstot jaunākās tendences robotikā un dažādus automatizācijas risinājumus.
  • Izstaigā ar ģimeni AE Lux „Gudro māju”! Tev būs iespēja justies kā saimniekam tajā, iepazīt visas tās priekšrocības, ar iespēju vadīt praktiski visu mājas elektroniku. Gudro jeb viedo māju varēsi kontrolēt, izmantojot tikai vienu pulti, planšeti vai aplikāciju, kā arī varēsi attālināti novērot māju ar viedtelefonu, kamēr esi prom.
  • Atklāj Talsu novada pašvaldības policijas videonovērošanas sistēmas darbību un tās nozīmi mūsdienu drošībā.
  • Iepazīsties ar 3D printeru brīnumainajām spējām un iespējām, noskaidro kā šī tehnoloģija noder ikdienas praksē dažādās profesijās.
  • Uzzini par Valsts policijas digitālajām iespējām, kas nodrošina efektīvu informācijas apstrādi un analīzi.
  • Esi digitāls! Apgūsti svarīgākās e-paraksta izmantošanas priekšrocības un atvieglo savu dzīvi dokumentu pasaulē!

2. septembrī Talsos būs lieliska iespēja tikties ar nozares profesionāļiem, dalīties pieredzē un iegūt vērtīgas atziņas par drošības tehnoloģijām un to pielietojumu.

Sākums plkst. 10.00 Talsu tirgū. Plašāka pasākumu programma jau drīzumā!

Nāc un smelies jaunas zināšanas ar mums šajā aizraujošajā un izglītojošajā pasākumā, kur drošība tiek skatīta no jauna, mūsdienīga un inovatīva skatupunkta!

Pasākumu organizē Talsu novada pašvaldība.

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā.