Ģibuļi Sports

30. septembrī, Usmas ezerā aizvadot vienas dienas sacensības, ar kopējo sacensību ilgumu astoņas stundas noslēdzās Talsu novada čempionāts spiningošanā komandām un arī individuāli. Kopā uz starta izgāja 43 komandas, to vidū arī spēcīgas komandas no Latvijas čempionāta spiningošanā. Dalībnieki sacensību laikā paši varēja izvēlēties vietu, taktiku un mērķa zivi.

Gala rezultātā pēc astoņu stundu spiningošanas, uzvaru ieguva komanda no Stendes ADMIRAL” (R. Zelts/I. Tomkalns), aiz viņiem otrā vieta komandai no Ventspils AMBERLAT FISHING TEAM” (J. Krūmiņš/E. Upenieks) un trešā vieta komandai no Rīgas FULIX/OSHELURE” (G. Ernstsons/O. Šteinbergs).

Individuāli trīs labākie: pirmais Jānis Krūmiņš no AMBERLAT FISHING TEAM”, otrais Gatis Ernstsons no FULIX/OSHELURE” un trešais Mārtiņš Iskrovs no STRIKE PRO LATVIA”.

Sacensībās piedalījās komandas no Talsiem, Stendes, Rojas, Vandzenes, Sabiles, Pastendes, Liepājas, Grobiņas, Ventspils, Tukuma, Slampes, Dobeles, Kuldīgas, Mārupes, Kokneses, Iecavas un Rīgas.

Rezultāti komandām:

• 1. vieta – ADMIRAL”, Stende – R. Zelts/I. Tomkalns, 53 061 punkti (17 ieskaites zivis).
  • 2. vieta – AMBERLAT FISHING TEAM”, Ventspils – J. Krūmiņš/E. Upenieks, 47 499 punkti (14 ieskaites zivis).
  • 3. vieta – FULIX/OSHELURE”, Rīga – G. Ernstsons/O. Šteinbergs, 41 946 punkti (13 ieskaites zivis).
  • 4. vieta – STRIKE PRO LATVIA”, Rīga – M. Iskrovs/A. Vingrovskis, 30 386 punkti (8 ieskaites zivis).
  • 5. vieta – ZEMŪDENS DZĪĻU PĒTNIEKI”, Tukums – M. Klepermanis/J. Celitāns, 28 816 punkti (8 ieskaites zivis).
  • 6. vieta – VIENMĒR SAGURUŠI”, Tukums – E. Joksts/S. Cīrulis, 28 025 punkti (8 ieskaites zivis).

Rezultāti individuāli:

• 1. vieta – J. Krūmiņš no AMBERLAT FISHING TEAM”, Ventspils, 38 485 punkti (10 ieskaites zivis).
  • 2. vieta – G. Ernstsons no FULIX/OSHELURE”, Rīga, 33 606 punkti (10 ieskaites zivis).
  • 3. vieta – M. Iskrovs no STRIKE PRO LATVIA”, Rīga, 30 386 punkti (8 ieskaites zivis).
  • 4. vieta – R. Zelts no ADMIRAL”, Stende, 29 890 punkti (10 ieskaites zivis).
  • 5. vieta – M. Klepermanis no ZEMŪDENS DZĪĻU PĒTNIEKI”, Tukums, 28 816 punkti (8 ieskaites zivis).
  • 6. vieta – E. Joksts no VIENMĒR SAGURUŠI”, Tukums, 28 025 punkti (8 ieskaites zivis).

Talsu novada čempionāta spiningošanā garākās zivis:

• līdaka 93 cm – E. Joksts no VIENMĒR SAGURUŠI”, Tukums;
  • zandarts 78 cm – G. Ernstsons no FULIX/OSHELURE”, Rīga;
  • asaris 31 cm – Jānis Svarpstons no FISH DENTISTS”, Rīga.

Paldies Talsu novada pašvaldībai, Ventspils novada pašvaldībai, tūrisma un atpūtas vietai Bukdangas”, SIA L. Atiķes doktorāts”, SIA Zoocentrs Elva”, SIA Priedes AG", SIA Usma SPA”, SIA Shell”, SIA Epicprint”, SIA Kurlandauto”, SIA Banga”, SIA Baltic Data”, SIA Fishing Discount”, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, biedrībai Usmas krasts” un biedrībai Talsu Spēka Atlēti”!