Valdemārpils Talsi Stende

Līdz ar pirmajiem vasaras saules stariem, Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar konditoreju „Māsas” aicināja iedzīvotājus dalīties ar iemīļotāko kūku receptēm, lai sveiktu Talsus, Sabili un Valdemārpili 106. jubilejā! Esam saņēmuši dažādu kūku receptes un konditorejas „Māsas” komanda tās ir izvērtējusi un pieņēmusi lēmumu par vienas kūkas iekļaušanu savā sortimentā.

Priekā ziņojam, ka visu augusta mēnesi konditorejas „Māsas” vitrīnā gozēsies Burkānu kūka ar valriekstiem, kuru gatavojusi Zane Stārostniece no Stendes.

Zanes Stārostnieces burkānu kūka ar valriekstiem

Kā solīts, visu iesūtīto kūku receptes ir apkopotas e-bukletā, lai ikviens varētu ar tām iepazīties un pagatavot savā virtuvē! Sirsnīgi pateicamies ikvienam par dalību akcijā un vēl joprojām rekomendējam, ka kūkas ir jāēd!

Kur tad liksies, „Māsās” tiksies!