Mērsrags Sports
Psma labākie spēlētāji

17. februārī Mērsraga sporta zālē notika Mērsraga 2024. gada meistarsacīkšu šautriņu mešanā otrais posms. Astoņi dalībnieki tikās priekšsacīkstēs, lai noskaidrotu, kuri savā starpā tiksies izslēgšanas spēlēs un tālāk noskaidros posma uzvarētāju.

Pusfinālā savā starpā tikās Ivars Indruškevičs un Intars Rakovskis, bet otrajā pārī – Jānis Joņins pret Normundu Purvinski. Veiksmīgāki un meistarīgāki izrādījās Normunds un Intars, kuri finālā noskaidroja uzvarētāju, bet par trešo vietu sacentās Ivars pret Jāni.

Otrajā posmā uzvarētāja laurus plūca Normunds Purvinskis, otrais – Intars Rakovskis, bet trešajā vietā – Ivars Indruškevičs.

Sieviešu grupā pirmajā vietā Vivita Ozoliņa, otrā – Viktorija Purvinska.

Normunda Purvinska organizētajās divās papildspēlēs uzvarēja Jānis Joņins un Elvis Ķevlis. Paldies Normundam par sarūpētajām balviņām uzvarētājiem!

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem kopējā grupā pirmais–  Normunds Purvinskis ar 20 punktiem, otrais – Ivars Indruškevičs ar 16 punktiem, bet trešā – Vivita Ozoliņa ar 12 punktiem. Dāmu konkurencē pēc diviem posmiem ar 19 punktiem pirmo vietu dala Vivita Ozoliņa un Viktorija Purvinska.

Atgādinu, ka nākamais (trešais) posms, kas vienlaicīgi būs arī Mērsraga kausa izcīņa, notiks 16. martā Mērsraga sporta zālē plkst. 10.00.

Papildspēļu uzvarētāji
Papildspēļu uzvarētāji