Mērsrags Sports

2. februārī Pļavmuižas saieta namā notika „Pļavmuižas kausa 2023” novusā noslēdzošais 5. posms. Dažādu sakritību pēc „Pļavmuižas kausa 2023” novusā pēdējais posms notika 2024. gada 2. februārī, pulcējot 13 spēlētājus vecumā no 9 līdz 69 gadiem.

Visā turnīrā, kas sākās oktobrī, par kausiem un medaļām cīnījās 10 spēlētāji Junioru grupā un 14 – Senioru grupā. Visos posmos atsevišķi tika skaitīti astoņnieki jeb seti, kad spēlētājs izsit visus kauliņus vienā piegājienā.

Kopvērtējumā Junioru grupā 1. vieta un kauss Renāram Druļkalnam, bet medaļu saņēma 2. vietas ieguvējs Janeks Dvoreckis, kā arī 3. vietas ieguvējs Kārlis Jēkabsons. Senioru grupā kauss – specbalva par visvairāk izspēlētiem astoņniekiem – un 1. vieta Imantam Blūmam, medaļa un  2. vieta Edgaram Bērziņam, bet 3. vieta  Mārtiņam Reinholdam.

Tā kā abi 1. vietu ieguvēji ir no Pļavām, tad kausi paliek mājās!

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un lojalitāti!

Dina Bērziņa,
Pļavmuiža saieta nama vadītāja

4. februārī Mērsraga tautas namā notika Mērsraga meistarsacīkšu otrais posms novusā. Dalību otrajam posmam pieteica divdesmit viens dalībnieks, no kuriem tika izveidotas četras grupas. Pēc grupu spēlēm notika spēles par vietām, kurās noskaidroja visu vietu ieguvējus. Pēc saspringtām un interesantām cīņām otrā posma uzvarētājs ir Raitis Zitmanis, otrajā vietā Alise Pētersone, bet trešais – Juris Bleiders.

Visvairāk astotnieki” (14 reizes) otrajā posmā padevās Aldonim Auseklim.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem pirmais Juris Bleiders, otrais Guntis Dvoreckis, bet trešais Indulis Kibars.

Labākais astotniekos” divu posmu vērtējumā Juris Bleiders – 22 reizes.

Sacensību trešais posms notiks 3. martā, sacensību sākums plkst. 11.00.

Galvenie tiesneši Guntis Dvoreckis un Mārcis Leja,
Mērsraga pagasta pārvaldes sporta organizators Ivars Indruškevičs