Sports
att

23. februāra vakarā Talsu novada Laucienes sporta centrā norisinājās 21. posms „Laucienes Kausā 2022/2023” volejbolā 3+1. Kā ierasts, sacensības iesākās ar iesildošo daļu, kur apakšējo piespēļu konkursā izveicīgākie bija Patrīcija Palameika un Mārcis Kazakevičs. Talāk spraigas spēles grupu spēlēs, kopējs emocionāls foto un tad – cīņas pār vietām.

Šis posms atšķīrās no citiem, jo pirms gada neviens nevarēja iedomāties un noticēt, ka sāksies kas tāds, kas šobrīd notiek Ukrainā. Esam par MIERU, un noteikti esam kopā ar saviem Ukraiņu draugiem. Talsu novada pašvaldība, Laucienes pagasta pārvalde, Sporta centrs „Lauciene”, SK „Lauciene” un visi, kas šovakar piedalījās, novēl ukraiņu tautai izturību, uzvaru un mieru savā zemē!

Par šī posma uzvarētājiem kļuva Elvita Prokofjeva, Kaspars Viņiarskis, Rūdolfs Ozoliņš un Kalvis Liepa. 2. vietu ieguva Elīza Matroze, Klāvs Muižnieks, Mareks Zumbergs un Normunds Krūze, bet 3. vietu ieguva Elza Anmane, Klāvs Alkšbirze, Rainers Blumbergs un Mārcis Kazakēvičs.

Nākamais posms notiks 02.03.2023. Pieteikšanās saite.

Piesakāmies un tiekamies!

Normunds Krūze,