Sports
att

Noslēgušies Dundagas čempionāta otrie posmi šahā, novusā un zolītē. Ja šahā un novusā ir jau izteikti līderi, kuri uzvarējuši jau divos posmus, tad zolītē ir daudz interesantāk un katrā posmā pirmais trijnieks ir bijis citāds.

Šahā jau otro posmu pēc kārtas uzvarēja Elvis Bēķis, tādējādi nostiprinoties kopvērtējuma augšgalā. Otro vietu izcīnīja Edgars Pabērzs, aiz sevis atstājot Alni Auziņu. Kopvērtējumā aiz Elvja otrajā vietā atrodas Alnis, un trešo vietu ieņem Edgars. Novusā izteikts līderis ir Jānis Cirvelis, kurš uzvarējis pēdējās trīs novusa sacensības, ieskaitot divus posmus Dundagas čempionātā. Otrajā vietā posmā ierindojās Valdis Zariņš, bet trešo vietu ieņēma Jānis Kenigsvalds. Kopvērtējumā pēc diviem posmiem pirmais Jānis Cirvelis, otrais Jānis Kenigsvalds, bet trešo vietu ieņem Edgars Tīfentāls.

Zolītē par otrā posma uzvarētāju kļuva Jānis Jakovels, aiz sevis atstājot Imantu Priedi un Elvi Bēķi. Cīņa par otro un trešo vietu bija saspringta, jo vietu ieguvējus nācās noteikt pēc mazajiem punktiem. Kopvērtējumā pašreiz pirmo vietu ieņem Ivars Blumbergs, kuram seko Ēriks Blumbergs un Jānis Kenigsvalds.

Tiekamies nākamajos posmos, ko aizvadīsim aprīlī!

Edgars Tīfentāls,
Dundagas pagasta sporta organizators