Īve Uzņēmējdarbība

No 24. marta līdz 28. martam Talsu novada Īves pagasta Laumās” norisināsies nometne – seminārs ATSPERE, ko rīko Kurzemes plānošanas reģions. Tajā aicināti piedalīties 19 līdz 30 gadus veci Kurzemes jaunieši.

Pasākuma mērķis ir veicināt Kurzemes jauniešu pašizaugsmi, sniegt atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīt jaunu biznesa ideju veidošanos reģionā. Piecu dienu nometnes programmā profesionālu un Latvijā atzītu lektoru vadībā notiks intensīvas apmācības un praktiskas nodarbības, gūstot jaunas zināšanas un mācoties labāk izprast sevi un apkārtējos, iepazīstot jaunus draugus un domubiedrus. Būs komandu sacensības, darbnīcas un citas aktivitātes, kurās dalībnieki apgūs līderības prasmes, sadarbību, komunikāciju, biznesa ideju izstrādi, pičošanu un vēl daudz ko citu. Jaunieši viesosies arī pie vietējiem uzņēmējiem, mācoties pieredzi un gūstot drosmi uzsākt pašam savu uzņēmējdarbību.

Visas piecas dienas ar ATSPERES dalībniekiem būs kopā Agris Starts, daloties zināšanās un dzīves pieredzē un, ja nepieciešams, sniedzot psiholoģisku un emocionālu atbalstu. Agris Starts ir sertificēts pieaugušo pedagogs, tiesību zinātņu maģistrs, vada apmācības par personības izaugsmi, sociāli emocionālo kompetenci, konfliktoloģiju, efektīvu komunikāciju un saskarsmi un citām mūsdienās aktuālām lietām.

Nometne Atspere

Vitas Brakovskas kompetence un pasniegšanas stils ir augstu vērtēti un ļoti pieprasīti dažādās auditorijās. Viņa spēj dot cilvēkiem iespēju apzināties savus iekšējos radošos resursus un, pašiem tos prasmīgi kombinējot, radīt praktiskas, rosinošas idejas ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī citās jomās.

Filmu režisore un māksliniece Aija Bley regulāri piedalās mākslas izstādēs, uzņem animācijas un dokumentālās filmas. Viņas filmas ir nominētas starptautiskos filmu festivālos, bet Aijas grafikas darbi ir iekļauti Latvijas Nacionālā mākslas muzeja un Daugavpils Marka Rotko centra kolekcijās. Aija Bley paralēli radošajai praksei regulāri vada mākslas meistarklases un strādā par docenti mākslas izglītības iestādēs.

Nometnes noslēgumā – leģendārās latviešu rokgrupas Pienvedēja Piedzīvojumi” koncerts, sarunas par grupas vēsturi un noturēšanos mūzikas biznesā jau 30 gadus.

Nometnei var pieteikties līdz 8. martam, elektroniski aizpildot un iesniedzot pieteikuma anketu. Vairāk informācijas par ATSPERI šeit.

Papildinformāciju par dalību nometnē var iegūt, arī rakstot uz e-pastu viktorija.reine@kurzemesregions.lv vai lolita@tels.lv.

ATSPERIES – esi gatavs lidojumam!

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.

Aktivitāte tiek organizēta projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programma Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība.

Paldies par sadarbību Talsu novada pašvaldībai!

Logo ansamblis – VARAM, KPR