Sabiedrības līdzdalība
Būvniecības nodevas – izsaki viedokli

Ar Talsu novada pašvaldības domes 2024. gada 12. marta lēmumu Nr. 70 „Par Talsu novada pašvaldības Centrālās pārvaldes iekšējo reorganizāciju” nolemts uzsākt Centrālās pārvaldes iekšējo reorganizāciju, līdz ar to pašvaldībai jāīsteno būtiskus neatliekamus saimnieciskus, organizatoriskus, tehnoloģiskus un līdzīga rakstura pasākumus, lai būtiski samazinātu finanšu izdevumus. Finanšu izdevumu samazināšana īstenojama iekšēji reorganizējot iestādes, pārskatot iestāžu struktūru un kompetenci.

Sabiedrības viedokļa noskaidrošanai tiek publicēts grozījumu Talsu novada domes 2023. gada 30. marta saistošajos noteikumos Nr. 7 Talsu novada pašvaldības nolikums” projekts. Aicinām viedokli sniegt divu nedēļu laikā (līdz 2024. gada 27. martam), nosūtot to uz e-pasta adresi pasts@talsi.lv vai vēstulē uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201. Vēstules tēmā lūdzam norādīt Par grozījumu Talsu novada domes 2023. gada 30. marta saistošajos noteikumos Nr. 7 Talsu novada pašvaldības nolikums” projektu”.