Sabiedrības līdzdalība Valdemārpils

Turpinot darbu pie vēja parka attīstības Valdgales, Vandzenes un Ārlavas pagastā, 21. aprīlī 17.30 Valdemārpils bibliotēkas Izstāžu zālē (Raiņa iela 14a, Valdemārpils) notiks otrā darba grupas sanāksme, lai diskutētu ar iedzīvotājiem un skaidrotu jautājumus, kas aktuāli ikvienam plānotā vēja parka tuvumā dzīvojošajam.

Ja pirmās darba grupas sanāksmes galvenais sarunas temats bija saistīts ar vēja parka plānojumu, tad otrās darba grupas saruna būs par un ap dabas vērtībām, putniem un sikspārņiem. Diskusijā piedalīsies biotopu,  sikspārņu un ornitoloģijas ekspertu.

Otrā darba grupas sanāksme notiks Valdemārpils bibliotēkas Izstāžu zālē. Darba grupas sanāksmes laikā skaidrosim, kā vēja parki var sadzīvot sinerģijā ar dabu, kas jāņem vērā, plānojot vēja parkus, un kādu ietekmi tie atstāj uz apkārtējo vidi.

Kopš rīkojām sākotnējo sabiedrisko apspriešanu par SELP vēja parku, šobrīd turpinām strādāt pie ziņojuma izstrādes, balstoties uz saņemto  Vides pārraudzības valsts biroja sagatavoto darba uzdevumu jeb programmu, ietekmes uz vidi novērtējuma procesa veikšanai.

Sanāksmes laikā sniegsim arī aktuālo informāciju par to, kā virzās ietekmes uz vidi novērtējuma process: kādi darbi ir paveikti, un kādi vēl veicami.
Priecāsimies, ja varēsiet pievienoties plānotajai darba grupas sanāksmei!