Sabiedrības līdzdalība Veselība

Talsu novada pašvaldība aicina pieteikties sertificētu ārstniecības personu (ārstu) Talsu novada Pedagoģiski medicīniskās komisijas locekļa amatam.

Komisijas locekļa amatam ir noteikts valsts amatpersonas amata statuss.

Komisijas darbību nosaka Ministru kabineta 2012. gada 16.oktobra noteikumi Nr.709 Noteikumi par pedagoģiski medicīniskajām komisijām” un Talsu novada pašvaldības apstiprināts komisijas nolikums, pieejams šeit.

Pieteikumu var iesniegt slēgtā aploksnē, ievietojot to pie Pašvaldības ārdurvīm, Kareivju ielā 7, Talsos, LV-3201, novietotajā pastkastē, iesūtīt pa pastu, norādot adresātu – Pašvaldība, Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201, vai iesūtīt elektroniskā pasta adresē vakances@talsi.lv ar norādi Pieteikums Talsu novada Pedagoģiski medicīniskās komisijas locekļa amatam”. Pieteikšanās termiņš – 2023. gada 20. jūlijs.

Pieteikumam jāsatur iesniegums komisijas locekļa amatam, kurā iekļauta informācija par atbilstību sertificētas ārstniecības personas (ārsta) statusam.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Vinetu Ozolu, komisijas priekšsēdētāju, pa tālruni +371 26542688.