Talsi

Būvuzņēmējs SIA SC GRUPA” informē, ka apgaismojuma kabeļa izbūves un ietves seguma-šķembu, bordu un bruģakmens izbūves darbu dēļ, tālāk no centra esošā nobrauktuve Dundagas ielā 18 pie „RIMI” veikala Talsos, tiks slēgta no 26. jūnija plkst. 8.20 līdz 27. jūnija plkst. 13.00. Iebraukšana „RIMI” stāvlaukumā būs iespējama no nobrauktuves, kas ir tuvāk centram.

Darbi notiek, lai īstenotu Dundagas ielas seguma virskārtas atjaunošanu, gājēju ietves un veloceliņa izbūvi posmā no Raiņa ielas līdz Lielgabalu ielai.

Informācija papildināta:

27.–28. jūnijā un 1. jūlijā Dundagas ielā no Raiņa ielas līdz Lielgabala ielai notiks asfaltbetona seguma izlīdzinošās kārtas izbūve, tāpēc satiksmi regulēs satiksmes regulētāji un būs reversā satiksme. Lai izbrauktu šo posmu, autobraucējiem jārēķinās ar papildu laiku. Aicinām autobraucējus labāk izvēlēties apbraucamos ceļus pa Darba ielu vai K. Valdemāra ielu.